O nás

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá prenájmom apartmánov na krátkodobé a strednedlhé ubytovanie. Naša spoločnosť vznikla v roku 2014 a našimi hlavnými projektmi sú apartmány entrez a mini penzión Vila tereasse.

Vila Terrasse

Vila Terrasse prináša do Košíc úplne nový a originálny typ ubytovania pre náročnejších turistov, cestovateľov, biznismenov, manažérov, obchodných zástupcov, rodiny na cestách, alebo zamilované páry a každého kto navštívi Košice. Od ostatných ubytovacích zariadení v meste odlišuje Vilu Terrasse jedinečná architektúra a zariadenie, osobná, priateľská starostlivosť o každého hosťa, pohodlie, neopakovateľná atmosféra, ale aj poloha na hranici rušného mesta a menšieho mestského lesoparku.

Vila Terrasse je zariadená vo vintage štýle, s nádychom vkusne a jemne spájajúcom atmosféru francúzskej oblasti Provence, koloniálneho štýlu, jemnej chladnosti a luxusu zámkov a zároveň hrejivého pohodlia starodávnych rodinných sídiel. Materiály z ktorých je Vila postavená tvoria najmä drevo, biely travertín a klasické pálené tehly.

Entrez

Naším ďalším projektom je poskytovanie ubytovacích služieb v Košiciach. Už niekoľko rokov pre vás poskytujeme krásne a moderné apartmány v ktorých sa môžete ubytovať. Sú zariadené v rôznych štýloch od vintage až po minimalizmus, s citom pre detail. 

Kladieme dôraz na potreby pohodlia pre klientov a snažíme sa, aby sa na svojich cestách cítili komfortne ako doma. Nájdete v nich kompletné kuchynské vybavenie,
sú vhodné pre celé rodiny na výletoch, ale aj pre jednotlivcov na kratších, alebo dlhších cestách.

Ak hľadáte súkromie a zároveň plne vybavené ubytovanie v centre mesta, naše apartmány sú pre vás ideálnym riešením. Výhodou je samozrejme ich vzhľad, no netreba zabúdať na to, že všetky naše apartmány sa nachádzajú neďaleko od centra mesta, vďaka čomu si môžete váš pobyt spríjemniť spoznaním krásneho centra Košíc, alebo sa zabaviť na rôznych miestach, ktoré toto mesto ponúka.

Čím sa líšime oproti ostatným ?

Našou výhodou a novinkou je to, že ponúkame bezkontaktné ubytovanie. Takže nemusíte strácať čas a čakať, kým vás niekto ubytuje. Kľúče od bytu a všetky potrebné inštrukcie a informácie dostanete správou, takže sa nemusíte báť toho, že ak vás na ceste za ubytovaním niečo zdrží, tak sa neubytujete. U nás sa môžete bezkontaktne ubytovať v ľubovoľnom dostupnom čase.

Kontakt

vilaterrasse@gmail.com

+421 948 427 541

Vila Terrasse

Villa terrasse, váš romantický pobyt v Košiciach.

Stránku vytvorila spoločnosť Erimaco