O nás

Spoločnosť Entrez s.r.o. sa zaoberá prenájmom apartmánov na krátkodobé ubytovanie. Od roku 2014 ponúkame návštevníkom Košíc moderné a pohodlné apartmány v Starom meste a romantický dobový penzión Vila Terrasse v tichej časti mesta. 

Vila Terrasse

Vila Terrasse prináša do Košíc originálny typ ubytovania pre náročnejších turistov, cestovateľov, biznismenov, alebo zamilované páry a každého kto navštívi Košice.  Vila Terrasse má jedinečnú architektúru a dobové zariadenie s dôrazom na eleganciu, nechýba priateľská a rodinná atmosféra a osobná starostlivosť o každého hosťa. 

Vila Terrasse je zariadená vo vintage štýle, vkusne a jemne spájajúcom atmosféru francúzskej oblasti Provence, koloniálneho štýlu, jemnej chladnosti a luxusu zámkov a zároveň hrejivého pohodlia starodávnych rodinných sídiel. Materiály z ktorých je Vila postavená tvoria najmä drevo, biely travertín a klasické pálené tehly.

Entrez

Apartmány Entrez sú projektom na poskytovanie krátkodobých ubytovacích služieb v Košiciach,  Kladieme dôraz na potreby pohodlia pre klientov a snažíme sa, aby sa na svojich cestách cítili komfortne ako doma. Nájdete v nich kompletné vybavenie pre komfortný pobyt,  sú vhodné pre ľudí na kratších aj dlhších služobných cestách, pre turistov, a všetkých návštevníkov Košíc. Vo väčšine apartmánov je k dispozícii parkovanie. 

Ak hľadáte súkromie a zároveň plne vybavené ubytovanie v centre mesta, naše apartmány sú pre vás ideálnym riešením. Výhodou je ich poloha v priamo v centre Kośíc, praktický moderný dizajn a a bezkontaktný spôsob check-inu.  

Kontakt

vilaterrasse@gmail.com

+421 948 427 541

Stránku vytvorila spoločnosť Erimaco