Vila Terrasse

Smaragdová 21, Košice

Jedinečná a originálna Vila Terrasse ponúka iný zážitok z ubytovania na aký ste zvyknutí. Dobové, vintage, a zároveň moderne a funkčne zariadené interiéry, prostredie na hranici mestského lesoparku ale zároveň v meste, maximálna starostlivosť a osobný prístup ku každému hosťovi vytvárajú z Vily Terrasse miesto, ktoré poteší každého návštevníka a vytvorí rozprávkový čas všetkým, ktorí sa v nej pri pobyte v Košiciach ubytujú.

Belle Époque 

(Comfort Double Room)

Priestorná izba s veľkou manželskou posteľou a veľkorozmernou plazmovou TV. Štýlová kúpeľňa je vybavená vaňou. Izba je ideálna pre cestovateľov, romantické páry, rodiny s deťmi, alebo náročnejších hostí na služobných cestách.

Orient Express

(Deluxe Double Room with Balcony)

Luxusná izba s veľkou manželskou posteľou, medenou vaňou, sprchovým kútom a balkónom na ktorom sa ocitnete priamo medzi stromami susediaceho lesoparku. Pohodlie ponúka chesterfieldová kožená sedačka a zážitok dotvára starožitný nábytok alebo výhľad do lesoparku priamo z vane. Izba sa nachádza v oddelenej časti vily, takže ponúka úplné súkromie.

Chez Amis 

(Double room)

Útulná izba zariadená vo vintage štýle, s veľkou posteľou, starodávnou skriňou, množstvom dreva a kúpeľňou s veľkorysým sprchovacím kútom ponúka pokojný oddych a neobvyklé pohodlie pre cestovateľov, turistov a hostí ktorí sú na služobných cestách.

Zarezervujte si pobyt v týchto izbách čím skôr.

Super king size bed (200 cm x 220 cm)

manželská postel

IPTV, Smart TV

plazmová televízia

Walk-In shower

sprchovací kút/ vaňa

Wi-Fi, High speed internet access

bezplatné WiFi

Sitting area with chair

sedenie

Hairdryer

fén

Kettle & Nespresso coffee machine

rýchlovarná kanvica

Booking hodnotenie

9.6

Skutočne výnimočne ·  Prečítať všetky recenzie

O nás

Sme spoločnosť, ktorá prenajíma apartmány po celých Košiciach. Kladieme dôraz na čistotu a hlavne spokojnosť našich zákazníkov.

Kontakt

+421 948 427 541

vilaterrasse@gmail.com

Stránku vytvorila spoločnosť Erimaco